Pozvanie na 06.10.2018 do Čajovne Čajka a Komunitného centra Unik

| 28. 09. 2018 |

«Späť

Pozvanie na 06.10.2018 do Čajovne Čajka a Komunitného centra Unik

Pozývame všetkých - mladých ľudí, rodičov, deti i staršiu generáciu - na sobotu 6. októbra od 15:00 do čajovne Čajka na Ferienčikovej ulici.

Pozývame všetkých, ktorí majú radi voňavý čaj a zároveň radi trávia čas v príjemnom prostredí s priateľmi, v ktorom je priestor na duchovné rozhovory.

Čajovňa Čajka a Komunitné centrum Unik aj tento školský rok otvárajú svoje priestory pre zaujímavé aktivity a pre stretnutia, na ktorých sa hovorí o Bohu a o Biblii.

Spolu s vami chceme otvoriť činnosť Čajky spoločnou bohoslužbou, po ktorej bude nasledovať agapé a čas na vzájomné rozhovory. Večer otvoríme niekoľko workshopov, ktoré predstavia niektoré z aktivít, ktoré sa budú diať počas roka v čajovni. Okrem iného sa dozviete veľa o programe a o smerovaní čajovne Čajka a Komunitného centra Unik v ďalšom období.

Príďte spolu so svojou rodinou, či priateľmi do čajovne Čajka prežiť inšpirujúce sobotné popoludnie a príjemnú atmosféru.
Čajka bude po celý rok ponúkať otvorený priestor a jedinečné možnosti vždy, keď budete hľadať priestor na stíšenie, alebo na kľúčové rozhovory.

Staňte sa na okamih súčasťou čajovne Čajka.

Unik 2018

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk