Pozvanie na prednášky W.Ramosa - Víťazný život

| 22. 02. 2015 |

«Späť

Pozvanie na prednášky W.Ramosa - Víťazný život

Pozývame vás na prednášky Willie Ramosa, ktoré budú od 21. do 28.2015.

Viac info tu:

Willie Ramos - Víťazný život

O W.Ramosovi:

"Bol som bezdomovec, spával som pod mostmi, žobral som a kradol som, aby som sa najedol. A keď sa na mňa dívate, vidíte, že som musel kradnúť veľa..." To sú slova Willieho Ramosa o tom aký bol kedysi "ten starý" Willie. Dnes Willie Ramos nežobre, ale káže Božie Slovo. Už nie je bezdomovec a gangster, ale Božie dieťa. Pracuje a slúži Bohu ako kazateľ pre mladých.

Všade kam príde, dokáže osloviť mladých ľudí. Nehanbí sa podeliť o presvedčenie svojho srdca a o to, že uveril v Ježiša Krista. Jeho silné svedectvo drží poslucháčov v napätí. Willie sa narodil v Chicagu, vyrastal však na Floride, kde hľadal rôzne zábavy, ktoré by naplnili jeho život. Hral aj v niektorých filmoch, medzi ktorými sú "Big Trouble" s Tim Allenom, Rune Russom a v "The disciples" s Ice T. Od detstva bol členom černošského gangu a ako sám hovorí, nakoniec ho zachránil židovský tesár. Keď Willi odhodil nabitú pištoľ, s ktorou práve plánoval ukončiť svoj život, dostal odpoveď na modlitbu, ktorú nazval poslednou modlitbou.

Willie nabíja svoje slová posolstvom Biblie, aby zvestoval meno Božieho Syna. Poéziou v "geto-štýle", kázaním a humorom vyjadruje Willie skutočnú túžbu podeliť sa so svojím svedectvom o pravom Bohu s každým človekom, kdekoľvek sa nachádza. Je známy svojou neopakovateľnou "rap-verziou piesne "Ježíš má ma rád". Všade hovorí, že zasvätil svoj život modlitbe a nádeji, že ďalší márnotratní synovia a dcéry sa vrátia domov a po prvýkrát prežijú, tak ako to prežil on, skutočnú lásku.

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2023, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk