Pozvanie na 2. konferenciu o rodine v Trenčíne: ABY NÁM BOLO DOMA DOBRE

| 09. 04. 2015 |

«Späť

Pozvanie na 2. konferenciu o rodine v Trenčíne: ABY NÁM BOLO DOMA DOBRE

Srdečne Vás pozývame na 2. konferenciu o rodine u nás v Trenčíne: „ABY NÁM BOLO DOMA DOBRE."...

je to cyklus prednášok, ktoré nám môžu pomôcť sa zorientovať v obrovskom toku informácií čo je dôležité preto, aby aj tá naša rodina prežila. Štatistiky sú alarmujúce a naozaj každé štvrté manželstvo čelí rozvodu. Je manželstvo a rodina inštitúcia, ktorú už dnes nepotrebujeme? Alebo je dôležitá, preto, aby sme vôbec ako spoločnosť prežili?

Nájdite si počas dvoch víkendov priestor a čas na to, aby ste ho venovali sebe, svojmu manželstvu, aby porástlo. Vy, ktorí ste už u nás boli, veľmi dobre viete, čo sme spolu prežili a veríme, že aj tento krát nezabudneme na 1+1. Veríme, že nosíte v srdci ľudí, ktorých pozvete aj tento krát. Prečo ? Pretože nám na rodine záleží a dobrá rodina začína v pevnom a trvalom manželstve. Preto sa chceme stretnúť a niečo nové naučiť, aby naše vzťahy boli krajšie, pevnejšie, láskavejšie. V rodine sa predsa budujú dobré návyky a charakter každého človeka. Rovnako v nej nachádzame pochopenie, prijatie, lásku a učíme sa pokore. Asi preto nám ju Boh dal, aby sme ho lepšie pochopili a naučili sa vnímať vzťahy okolo seba, tak ako aj autority.

Tešíme sa na Vás a veríme že sa už čoskoro uvidíme...

Čakajú nás dva víkendy a dvaja zaujímavý hostia. Ak ste to neposunuli do roviny "nám už nič nepomôže" :-) tak to skúste. Nakoniec nič za to nedáte, veď vstup je zdarma a prvý víkend začína užv piatok 17.4.2015 o 17:00.

Začíname už len za 10 dní...:-)

viac info na webe : www.domadobre.eu

K dispozícií bude aj detsky kútik pre vaše deti...

Tešíme sa na vás...

Za organizačný tím konferencie o rodine Trenčín 2015

Adrika a Ľudo

Aby nám bolo spolu doma dobre - konferencia o rodine Trenčín 2015

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk