Pozvanie na Knižnú evanjelizácia mládeže - Košice

| 29. 03. 2016 |

«Späť

Pozvanie na Knižnú evanjelizácia mládeže - Košice

Podobne, ako minulý rok, tak aj v roku 2016 sa uskutoční Knižná evanjelizácia mládeže. Je to jedinečná príležitosť vyskúšať si oslovovať ľudí s ponukou rôznych hodnotných a duchovných kníh. Celá akcia prebehne od 10. do 17. júla, za prítomnosti niektorých skúsených knižných evanjelistov v Košiciach a v okolitých dedinkách.

Bude zabezpečené odborné zaučenie, ako aj praktická výpomoc pri práci. Vydavateľstvo vám poskytne rabat z predanej literatúry, takže na konci akcie budete odmenení podľa vašich predajných výsledkov. Bývanie a strava bude zabezpečená.

Tí, ktorí ste sa zúčastnili niektorej mládežníckej skupinovej knižnej evanjelizácie v uplynulých rokoch viete, že táto služba prináša nezabudnuteľné zážitky, ktoré sa nedajú ničím nahradiť. V sobotu sa spoločne s našimi skúsenosťami podelíme v domácom zbore, preto nie je možné si plánovať odchod z akcie skôr.

Ako sa prihlásiť? Najlepšie elektronicky, kliknite na odkaz:

https://docs.google.com/forms/d/1kV3PXAgMQxvTAAiLMlSoOe_X41xJQFafAr4ewLTVPNo/viewform?c=0&w=1

Informácie môžete získať na e-mailovej adrese: 135rasto@gmail.com alebo aj na telefónnom čísle: 0905 288 731. Po prihlásení vám včas pošleme potrebné informácie.

UPOZORNENIE: Prihlásiť sa je možné iba na celý pobyt. Kapacita je obmedzená na 7 chlapcov a 13 dievčat vlastniacich občiansky preukaz, resp. identifikačnú kartu. Rozhodujúce je poradie prihlásenia!

Tešíme sa na Vašu spoluprácu,

Za oddelenie KE Rastislav Špalek
Za oddelenie mládeže František Kolesár

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk