Dávame do pozornosti koncert skupiny adventistov TAKE6

| 20. 11. 2014 |

«Späť

Dávame do pozornosti koncert skupiny adventistov TAKE6

Dávame vám do pozornosti koncert adventistickej skupiny TAKE6, ktorá vystúpi v Bratislave v Istropolise 01.decembra 2014

Nezameniteľní a neskrotní desaťnásobní držitelia Grammy a Dove Award sú perfektnou prezentáciou toho, čo Duke Ellington nazýval „Beyond Category".

Take 6 sú tiež najčastejšie nominovanou vokálnou skupinou v histórii Grammy a ich zvuk je skutočne unikátny: šesť anjelských a vybrúsených hlasov ucelených v krištálovo čistej harmónii a synkopických rytmov, zdobených aranžmánov a kombinácii s funky a groove, ktoré prechádzajú až do opojného varu gospelu, jazzu, R&B a jemnej príchuti popu.

Príbeh Take 6 začal už v roku 1980 na Oakwood College v Huntsville v Alabame. Skupina samotná nespí na vavrínoch a umelecky rastie a vyvíja sa. Ich talent, tvrdá práca a kresťanská viera im vydobyla kredit jednej z najstálejších a najviac obdivovaných skupín v oblasti „a capellového" vokálu.

Na koncerte Take 6 vystúpi tiež slovenská acappella Fragile pod vedením Braňa Kostku. Skupina bola zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV show. Bez použitia hudobných nástrojov interpretujú známe rock - pop - jazzové hity svetových umelcov, akými sú napríklad Sting, Stevie Wonder, Norah Jones, či Tina Turner...

http://youtu.be/GlvrAcglV3o

Predaj vstupeniek.

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk