Archív 2Q 2016

Bohoslužby v našich Bratislavských zboroch sa začínajú každú Sobotu ráno o 09.30 a poobede o 14.00 (Bratislavské skupiny sú vždy iba doobeda):

  • o 09.30 hod. - spoločné štúdium Slova Božieho - Sobotná škola. Aktuálnu tému ako aj podklady pre štúdium Sobotnej školy nájdete na tejto stránke.
  • o 11.00 hod. - piesne a kázanie zo Slova Božieho.
  • približne od 12.30 do 14.00 hod. - obedná prestávka
  • o 14.00 hod. - piesne, skúsenosti, spoločné diskusie a kázanie zo Slova Božieho

Pre kontakt na nášho zborového kazateľa ako aj mapu kde nás nájdete, kliknite sem!

Aktuálne info k programu na nových miestach v Bratislave v Petržalke a Dúbravke nájdete TU!


 Program na mesiac Apríl 2016
dátumZbor Bratislava 1
(Cablkova 3)
Zbor Bratislava 2
(Ferienčikova 5)
Skupina Bratislava DúbravkaSkupina Bratislava
Petržalka
02.04.Marek RiečanK.BadinskýB.Soósspolu v BA1
09.04.Karol BadinskýM.Riečan (VP)*spolu v BA2P.Januška
16.04.Alexej MuráňD.Novomeský staršíK.BadinskýM.Riečan
23.04.Stanislav BielikJ.ValkyM.RiečanK.Badinský
30.04.Karol BadinskýD.Kaba ml.J.ObrcianJ.Turóci
 Program na mesiac Máj 2016
dátumZbor Bratislava 1
(Cablkova 3)
Zbor Bratislava 2
(Ferienčikova 5)
Skupina Bratislava DúbravkaSkupina Bratislava
Petržalka
07.05.Emanuel DudaJ.ValkyM.Bossanyiováspolu v BA1
14.05.Broňo SoósK.Badinskýspolu v BA2M.Riečan
21.05.Karol BadinskýM.RiečanD.Novomeský staršíA.Šuták
28.05.ScharffenbergD.Novomeský staršíJ.Valkyspolu v BA1
 Program na mesiac Jún 2016
dátumZbor Bratislava 1
(Cablkova 3)
Zbor Bratislava 2
(Ferienčikova 5)
Skupina Bratislava DúbravkaSkupina Bratislava
Petržalka
04.06.František KolesárB.KernM.RiečanK.Badinský
11.06.Karol BadinskýF.Vargaspolu v BA2D.Holý
18.06.Marek RiečanP.JanuškaK.Badinský (VP)*J.Turóci
25.06.Karol Badinský (VP)*M.Riečan (VP)*J.Skokanspolu v BA1

* VP - Slávnosť pamiatky Večere Pánovej

Aktuálne pripravované akcie a ich program na druhý štvrťrok 2016:

Apríl 2016:

  • 1. - 3. Školenie učiteľov DSŠ - Račkova Dolina
  • 1. - 3. Konferencia o rodine - Trenčín
  • 3. Výbor SZ CASD - Považská Bystrica
  • 4. Správne rady AO, ŠN, ADRA - Považská Bystrica
  • 7. - 10. Konferencia pracovníkov s mládežou (KPM) - Žilina
  • 9. Regionálne stretnutie vodcov - východ
  • 8. - 10. Konferencia o rodine - Trenčín
  • 23. Múzička - Lučenec
  • 28.4. - 1.5. Školenie lektorov Život a zdravie - Liptovský Mikuláš
  • 29.4. - 1.5. Radcovský kurz 2 - Pacov

Máj 2016:

  • 6. - 8. Unijné stretnutie kazateľov s manželkami - Medlov
  • 15. 20. výročie KPP na Slovensku
  • 22. Biblický pátrač (celoštátne kolo bibl. súťaže)
  • 22. - 29. Generácia 50+ Podhájska
  • 27. - 29. Víkendové stretnutia JOEL - západ, stred, východ
  • 31.5.- 2.6. Únijné stretnutie evanjelistov

Jún 2016:

  • 3. - 5. OSP - východ, stred + západ
  • 12. Výbor SZ CASD - Považská Bystrica
  • 13. - 14. Koordinačné stretnutie ČS únie CASD
  • 16. - 19. Regionálne Áčka západ, stred, východ
  • 25. Zbierka 13. soboty pre Juhopacifickú divíziu

Aktuálne info k programu na nových miestach v Bratislave v Petržalke a Dúbravke nájdete TU!

Archív programu:

Posunúť hore | Vytlačiť stránku


Copyright © 2006-2024, CASD BA1. All rights reserved. Tvorba web stránok - Styleweb. Prístupnosť.

NAJ.sk